| louis3 a întrebat:

Am o intrebare despre Universitatea Hyperion din Bucuresti.Cum se face admiterea? Pe baza de dosar sau Examen? Am cautat pe site, dar nu am gasit nimic.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Gandhi a răspuns:

Pe baza de dosar.Intri sigur pentru ca e particulara

| sunshinegirl_7663 a răspuns:

Draga mea, banuiesc ca esti o fata desteapta si vrei sa faci ceva cu viata ta crede-ma acolo nu se poate spune ca faci scoala acolo toti elevii fac ce vor iar pentru ca este particulara adica se plateste profesorii nu au ce sa le faca copiilor deci...te sfatuiesc cu toata inima sa te mai gandesti asupra acestei "universitati"winking