| Jony501 a întrebat:

Salut,am o întrebare nu stiu ce sa fac,lucrez la un restaurat, ca pizzer/ajutor de bucătar, lucrez care 10 11 h pe zi,sefu nu imi da banii la timp,am si chiria de platit,am lucrat un an jumătate,si m-am dus în străinătate,trei luni jumătate,acum m-am întors tot la restaurant,cea mai mare prostie,voi ce spuneți sa plec, ca nu mai pot sa lucrez asa, mai vine ma duc în străinătate l.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai fost în străinătate deja, știi ce te așteaptă acolo. Dacă știi că poți găsi loc de muncă, să pleci.