| Jony501 a întrebat:

Salut,va rog sa ma ajutați cu un sfat,e important.
Eu am lucrat timp de un an jumate la un restaurant,dupa am plecat trei luni jumate în străinătate și m-am întors,eu le-am promis lor ca ma întorc înapoi acolo la restaurant si acum vor sa ma duc la ei,dar eu nu prea mai vreau sa merg,ce ma sfătuiți sa fac, sa stau acasa si sa ma duc iarasi in străinătate mai incolo, sau sa ma întorc înapoi la restaurant? La restaurant lucrez doua zile da, doua nu, iar salariul il am aproape 2000 lei, ce ma sfătuiți sa fac? Sunt indecis, multumesc!
Scuze dacă nu am pus la categoria corecta.

1 răspuns:
| wexceptional a răspuns:

Pai nu sta acasa ca faci mucegai daca stai du-te la restaurant lucreaza faci un ban mai stai de vorba cu prietenii si te duci in strainatate cand ai ocazia