| Nimeni20192018 a întrebat:

Am o intrebare :

-Unde sa merg in Armata sau la Pompieri? Unde este mai usor? (dar totusi sa se respecte si gradele militare)

Răspuns Câştigător
| Joker400400 a răspuns:

In momentul.de fata e mai bine in armata. La pompieri trasul este mai mare si in intervenții te poti răni grav

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce vrei sa fie mai usor? Orice pampalau se poate duce unde e mai usor.

| ChituAlexandru1289 a răspuns:

La Interventii Salubritate, se respecta bine. Chiar acum o saptamana langa Chiajna mi-a dat flash-uri din spate o masina pe avarii si m-a depasit.Se grabeau baietii ca aveau apel. Scria pe ea Interventii Salubritate.