| DjBattle a întrebat:

am o mare problema, a ajuns timpul sa-mi aleg o profesie ca so invat si sa-mi fac cariera dar n-am idee ce sa-mi aleg, imi place mult sa fiu Dj dar tata zice ca nu am talentul asta, dar imi sugereaza sa ma duc de bucatar, ce ziceti? voi ce profesie v-ati dori?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Fiecare dintre noi este dotat cu talent într-un anumit domeniu. Totul este să-ţi cunoşti la timp înclinaţiile native şi să te perfecţionezi în acea direcţie. Mai trebuie să-ţi şi placă ceea ce faci, altfel te vei plafona şi nu vei excela în meseria aleasă.
Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DJ e mai bine decat bucatar! de unde esti? ca si bucatar stai numa si invarti la oala asa macar stai intr-un club si bagi muzica si daca clubul are animatoare... eu is din timisoara si la mine urmeaza sa ma decid ce vreau sa ma fac! eu as vrea sofer de T.I.R acum ramane la atitudinea ta sa alegi ce doresti sa te faci. mult succes si sarbatori fericite MIRCEA TM

| AdyDinamo123 a răspuns:

Mai bine te-ai face lautarwinking

| DjSubtex a răspuns:

Din deejay poti sa castigi mult si probabil ca iti si place ce faci. Eu iti sugerez sa te faci ce iti place. Daca vrei sa vorbim da add la id dj_subtex