| al_3691 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare.Am terminat liceul si vreau sa ma angajez si pentru asta imi trebuie un CV. ce ar treuii sa contina daca am facut doar liceul

Răspuns Câştigător
| alexa88 a răspuns:

Numele Liceului absolvit, profilul, daca ai experienta in vreun domeniu(daca ai mai fost angajat), aptitudini, etc

3 răspunsuri:
| Alexander_1900 a răspuns:

Uite cateva detalii aici despre ce ar trebui sa contina un CV :p
http://www.cveuropean.ro/

| Anonimul8297 a răspuns:

Cauta pe google: CV europeanwinking si iti va da un model

| ciontosclaudiu a răspuns:

Pai in liceu presupun ca ai facut modele de CV, dar in fine...
Un CV ar trebui sa contina datele personale, educatie, incepand de la scoala generala, toate diplomele pe care le ai, experienta profesionala in caz ca ai mai lucrat undeva inainte, aptitudini personale, limbi straine, permis de conducere, informatica.

Sper ca ti-a fost de ajutor