| ShadowLoleris a întrebat:

Am vârsta de 18 ani, și vreau să știu cum mă pot angaja ca vatman în STB. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Primul pas e sa astepti sa faci 24 ani ca abia atunci poti lua permisul pentru tramvai

| ShadowLoleris explică (pentru suntserios):

24 de ani? Bă dă-o dracu! Dar pe tir de ce ne putem angaja de la 18 ani?

| suntserios a răspuns (pentru ShadowLoleris):

Exact, da o darcului. Hai sa lasam viata a sute de pasageri zilnic pe mainile unui pusti de 18 ani. Ar fi o idee buna.

Si cu tirul cine te a pacalit? Categ C care iti permite sa conduci peste 7.5t ai se ia abia la 21 ani.

| ShadowLoleris explică (pentru suntserios):

Și dacă dau școala și mă descurc? laughing

| suntserios a răspuns (pentru ShadowLoleris):

Cum ai putea sa dai scoala cand legea nu iti permite?