| danidni a întrebat:

Salut! Am voie sa dau la subofiteri la Campina daca am picat psihologicul la Academia de Poliție? Va rog, ajutati-mă!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca testul psihologic este cerut si aici.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur ca da, toti doresc unul cu probleme psihice sa le fie ofiter, mai ales pe campul de lupta cand vin talibanii

de dat, evident ca ai "voie" (nu am auzit pe nimeni ca sta sa te caute daca ai picat la politie) insa in mod EVIDENT, NU AI NICI O SANSA!

| danidni explică (pentru Zuzu1991):

Bine, fie ca tine. Daca ti se pare ca sunt nebun pentru ca am picat un test psihologic, ești tare.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru danidni):

Wow dude, ma bucur serios ca nu ajunge nimeni nici macar sa riste sa moara din cauza ta
tocmai mi-ai confirmat ca, CHIAR AI probleme psihice
1. NU TE-A FACUT NIMENI NEBUN
probleme psihice poate inseamna pur si simplu temperament sau imaturitate, sau ambele, ca in cazul tau, pentru ca...
2. daca te ataci din prima, ca cineva nu e de acord cu ce crezi tu, atunci subalternii or sa te URASCA, indiferent ce functie ai, cu atat mai mult subofiter

ghici cine e "tare"

| danidni explică (pentru Zuzu1991):

Tocmai ca nu m-am ofticat si am lăsat sa fie ca tine?

| Sophieka a răspuns:

Nu.

| dinaprilie a răspuns:

Nu stiu..sry