| radu0904 a întrebat:

As dori și eu să știu dacă după terminarea unui liceu militar pot urma academia de politie fara să plătesc pentru cei 4 ani de liceu? Știu că dacă după terminarea liceului, nu urmezi o academie legata tot de armata, te pune sa plătești cei 4 ani...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ce să te mai chinui patru ani la liceul militar dacă vrei o carieră diferită de cea oferită de armată

| radu0904 explică (pentru sierra1):

Dar totuși, merge?

| sierra1 a răspuns:

La intrare (dacă intri) semnezi un contract. Dacă nu te ții de el, plătești