| bogdan525167 a întrebat:

As putea sa ma angajez ca si curier doar cu 10 clase? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Da,nu prea au legatura clasele la capitolul asta.Ideea e ca de regula ca si curier ti se cere permis de masina.

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

In uganda si Romania poti sa te angajezi tot ce vrea muschiul tau bun de carat sa fii
Si eventual sa aiba patintii un apartament cu care sa garanteze ca nu guri
.de aici inainte multa bafta

| gurzungs2004 a răspuns:

Eu zic sa-ti vezi de scoala(iei bacul) si sa optezi pentru permis la 18 ani.N-ai nici o sansa la curierat daca n-ai bac si permis.