| turaboin a întrebat:

Va salut. Am o problema si poate ma puteti ajuta. Am implinit 18 ani si am doar 10 clase terminate, si am decis sa ma inscriu la un curs de calificare de bucatar. Dar as dori sa va intreb dragi colegi de site, cam ce as putea eu face cu 10 clase ale mele si cu aceasta diploma de la acest curs de calificare, in sensul cam ce sanse as avea sa ma angajez in domeniu, sau in general. Astept raspunsul vostru si va multumesc anticipat! O seara buna si aveti grija de voi!

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Daca faci cursul, si obti diploma nu prea mai conteaza ca ai doar 10 clase! va conta ca ai diploma de bucatar si cat de bine poti sa gatesti. Cand mergi sa te angajezi te vor pune sa dai o proba de lucru!