| Memy a întrebat:

Unde as putea sa ma angajez si eu... Sunt ultimul an la liceu si vreau sa lucrez dupa ora 4? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pai daca nu ai bacalaureatul la mana scos nu te poti considera cu 12 clase in mana ci cu 10. Mergi la biroul de somaj sau te uiti prin ziarele recent scoase la vanzare unde pun oferte de munca si te interesezi sau astepti pana dai bacul dar si cu 10 clase gasesti de munca ca sunt n posturi puse la bataie.

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai daca vrei dupa ora 16:00, e ceva mai complicat! Uita-te prin anunturile din ziar sau intra pe site-ul ITM din oras tau si cauta posturi part time! Incerca si lucrator comercial cu jumatate de norma... Locuri de munca sunt, trebuie doar sa le cautihappy