| Polinco a întrebat:

As vrea o cariera militara(la 19-20 de ani, acum am 14 ani), mai exact in Legiune Straina. Daca refuzi sa stai cei 5 ani de zile, ce poti patii? Ai nevoie de bac, diplome sau studii superioare? Odata ce te inrolezi, ai dreptul de a merge prin oras adica sa iesi din baza aia militara si sa mergi prin magazine sa-ti cumperi tot ce ai nevoie? As dori sa-mi dati mai multe imformatii. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| valentina2392 a răspuns:

Legiunea militara e un fel de inchisoare! trebuie sa ai psihic puternic si inima dura. Sa iesi la magazin nu vei avea nevoie, pentru ca-ti dau eii tot ce-ti trebuie! Odata semnat cu eii, nu te mai poti retrage pana la expirarea contractului doar din motive medicale. Te gandesti de doua ori ca sa semnezi odata! Oricum au teste puternice ca sa poti fi admis. In primul rand limba happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai ai destul pana atunci!

| BuLaNNNeL a răspuns:

Ma copile, băieții de acolo-s mercenari. Stii ce e un mercenar? Tu ai filme-n cap la vârsta ta. Cum sa refuzi? Odată ce ai semnat contractul si ai trecut probele ori îl duci pana la capăt, ori amin laughing. Boul se leaga cu lanturi, iar omul cu semnături. Da, cum sa nu, te duci si prin parcuri de distracții, te dai in tiribombe. Baaaa, aia mănâncă antrenamente tactice/tehnice/militare/autoapărare si de război 24/7. Sunt trimiși sa sprijine in zonele de conflict.

| Polinco explică (pentru BuLaNNNeL):

99% din ce mi-ai spus stiam deja. Deci nu mai suferii!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Polinco):

Imi dau seama după intrebari cam ce cunoștințe ai tu si despre ce anume laughing