| badboy10 a întrebat:

as vrea sa intreb pe cei care se pricem si stiu in acest domeniu sa ma ajute. Pentru meseria de detectiv (particula/ criminalistic), filaj etc. Cam ce studi ce pregatiri si cam cum as putea sa ajung sa lucrez pentru o firma de genu. Eu visez de cand eram mic sa devin detectiv este visul meu de cand ma stiu si tocmai din acest motiv va intreb cam in ce directie sa ma concentrez eu am o varsta de 17 ani si consider ca nu este prea tarziu sa ma apuc inspre aceasta directie.

Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este destul liceul, absolvirea unei scoli/curs de detectivi particulari si obtinerea autorizatiei.

1 răspuns:
| karsivan a răspuns:

Academia de politie.