| annammaryya a întrebat:

Poate o sa radeti, poate o sa ma luati la misto dar eu tot intreb pentru ca am vazut ca sunt si persoane serioase care chiar incearca sa ajute alti useri.Deci sa revin la subiect.

Eu as vrea sa lucrez la un laborator criminalistic cand o sa fiu mai mare si as vrea sa va intreb la ce sectie la liceu ar trebui sa dau si la ce sectie la facultate.

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Vev_6064 a răspuns:

Chimie-biologie.j la facultate medicina.in al 2 lea an sau ceva de genul trebuie sa alegi pe ce te specializezi.pediatru sau alea alea

| fresHZoNe a răspuns:

Faci liceul apoi faci academia de politie sau dai la facultatea de drept!

| thelordoftime a răspuns:

Trebuie sa faci liceul de politie de la campina, si apoi facultate speciala

| kiba a răspuns:

Pentru criminalistica iti trebuie... academia de politie / sectiunea criminalistica; liceu nu prea conteaza ca se intra pe baza de examen; dar eu recomand unul pentru a te pregati fizic