| EmiliaSd88 a întrebat:

am 16 ani si imi place sa desenez personaje de desene animate( le inventez) iar visul meu e sa ajung in america (sau in alta parte daca este) sa lucrez la un studiou de animatii, credeti ca mi s-ar putea indeplini dorinta sau visez prea mult? Desenez animatii de cand am invatat sa folosesc creionul, imi place foarte mult si ma pricem la asa ceva. Daca am sanse ce ar trebui sa fac sa ma apropii de realizarea acestei dorinte? funda

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

In vremurile noastre? Pai gandeste-te doar la Cow and Chicken sau SpongeBob. Nu cred ca poate cineva crea niste dobitocenii mai mari decat alea.

| OnuOnulică a răspuns:

Orice e posibil.Normal că poți însă trebuie să îți faci cunoscut talentul.Îți recomand să te pui pe internet să vadă și lumea ce știi poate o să te vadă cine trebuie și te va ajuta pe viitor happy

Baftă!

| Me01 a răspuns:

Buna
Daca asta îți doresti cu adevărat o sa ti se îndeplinească aceasta dorința, trebuie sa ai răbdare. Pune-ti desenele pe internet pentru început, fa-ti un blog sau ceva orice, video cu imagini( care le desenezi ) si pune-le pe YouTub.

| σκμ a răspuns:

Salut! În viață se poate orice, dar trebuie să te implici să te dedici visului tău, să ai ambiție.De ce ar părea prostesc? Mi se pare foarte frumos ce faci.Pentru a te face remarcat/ă aș sugera să te înscrii la un concurs de talente, dacă nu un liceu de artă. Mult succes! Și abia aștept să-ți văd desenele la TELEVIZOR!