| Ben1234 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cam ce autorizatii și cam cat m-ar costa ca sa deschid un service gsm PFA de reparat telefoane, tablete, calculatoare, loptopuri, calculatoare. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 anisori este imposibil si ilegal sa iti faci PFA sau firma.

La varsta ta copii merg si la scoala ca sa invete, fiindca fara liceu terminat sau profesionala, nu exista viitor bun pentru tine.

| sierra1 a răspuns:

Păi tu n-ai rerminat școala deci de unde autorizații?

https://www.tpu.ro/......tronica_1/

| Ben1234 explică (pentru sierra1):

Nu n-am terminat. As sa știu cam ce îmi trebuie...
.

| sierra1 a răspuns (pentru Ben1234):

Până termini se modifică toate datele și evenualul răspuns e inutil