| blackumafia a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce meserii as putea practica in viitor in domeniul informaticii.calculatoarele sunt pasiunea mea.deci vreau sa fac cemi place. ceva meserii din domeniul IT platite binisor.si studiile care ar trebui sa le fac la meseria pe care mi-a propuneti! mersihappy. ma gandeam la IT deoarece prin acest domeniu evolueaza tehnologia!

1 răspuns:
| Ady192 a răspuns:

Sunt foarte foarte foarte multe meserii in domeniul it...in principal o sa stai la birou si ai de facut in fiecare zi un anumit numar de ceva(depinde unde lucrezi). dar ai grija ca o sa faci foarte multa matematica si programare.succes