| blackumafia a întrebat:

Oameni buni! sunt intr-o perioada cand am mare nevoie de sfaturile voastre si anume a prietenilor mei online nu?laughingam multe intrebari deoarece sunt tanar si nu vreau sa ma laud dar la scoala merg foarte bine.problema mea e cariera pe viitor! nu sunt inca sigur cemi place cu adevarat. dar stiu sigur ca iubesc calculatorul de la 6 ani:X multi dintre voi chiar au incercat sa ma ajute si apreciez! daca m-ati sfatui cu cateva meserii si facultati ceva mai importante.multumesc!happy

3 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Daca iti place sa lucrezi pe calculator ar trebui sa te axezi pe asta. Facultati sunt destul de multe si gasesti si la ASE (Cibernetica) si la Politehnica ( Calculatoare) si bineinteles, la facultatea de Matematica si Informatica.
Iar mai departe te poti orienta spre o cariera in IT...se castiga foarte bine in acest domeniu.
Bafta!

| Fizy93 a răspuns:

Programator daca zici ca esti asa de bun la computere! Iti garantez ca o sa ai succes, dar ma indoiesc sa stii programare. Alege Matematica-Informatica sau Tehnician electotehnic.

| madymj a răspuns:

Politie e cea mai frumoasa meseriewinking