| pix3L a întrebat:

Salutare TPU, am 17 ani şi aş vrea să mă angajez din vara la McDonald's cu normă întreaga iar întrebarea mea este legată de programul de lucru, adică câte ore pe zi lucrez şi câte zile pe săptămână? Din câte am înţeles de la un prieten care lucrează cu juma' de normă, lucrează 4 ore pe zi, de luni pâna sămbătă şi daca aş lucra cu normă întreagă ar trebui sa am un program de genul "o zi da, una nu" gen luni lucrez, marţi stau acasă, miercuri iar la muncă? Mulţumesc anticipat, aştept răspunsurile celor ce au mai lucrat la McDonald's sau care au cunoştinţe ce-au lucrat acolo.

1 răspuns:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Salut, am un prieten de 16 ani care lucreaza si el tot la MCD si lucreaza undeva la 8 ore pe zi de luni pana vineri. Cred ca el lucreaza cu norma intreaga. Sper ca ti-am fost de folos (desi nu cred big grin )