| OneTap a întrebat:

Cat este salariul unui Mecanic Agricol pe luna?
Totodată as vrea sa stiu daca merita sa aplic pentru un job de genul acesta.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

1000 - 4000€ e nevoie mare de ei la nivel national

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă iei cinci-sase sute, fii bucuros. Afirmațiile de mai sus sunt valabile pentru cei de pe lună
"Cat este salariul unui Mecanic Agricol pe luna?"

pe pământ, sunt cam pe unde ți-am scris

| FreddieM a răspuns:

Aplica cu incredere, e un serviciu destul de bine platit ajungi pe la 1000 de euri, si mai poti creste, are dreptate mgtow la faza asta, pentru ca sunt destul de rari bunii specialisti. Dar 4000 nu-i iei nici in Germania, aici Mgtow a cam sarit calul. Succes