| behindhazel a întrebat:

as vrea sa aplic pentru un job pe vas de croaziera, ( stiu e multa munca si salariul creste pe parcurs) dar chiar vreau sa fac asta. Deci imi poate da cineva detalli despre aplicarea la acest job? btw am 19 ani. big grin multumescc

Răspuns Câştigător
| midal a răspuns:

Trebuie sa ai o calificare si sa stii cel putin o limba straina bine(de preferinta engleza).Sa stai bine cu psihicul, sa fii ordonat si sa executi ordinul superiorilor. Daca indeplinesti aceste cerinte ai o sansa de a ajunge pe un vapor.

2 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Ai calificare? daca nu ai nu te angajeaza nimeni, si de regula se merge pe cunostinte sau spaga.Varul meu lucreaza la cazino pe vas, a dat "afara"500 euro, dar se scoatelaughing

| youmatter a răspuns:

Buna. Si eu vreau sa muncesc pe vas, daca vrei imi poti lasa id-ul tau sa mai vorbim. Multumesc anticipat!