| BuGsstormbunny a întrebat:

Ce face un sublocotenent pompier? Mai bine zis un ofiter pompier care a terminat Academia.

1 răspuns:
| StefanIntrebare a răspuns:

Nu face multe. De cate ori ai chemat pompierii? In general o sa stai si o sa bei o cafeluta la sediu si din luna in luna o sa te duci sa dai cu furtunu pre niste boscheti din gradina unei babete senile. Daca vrei sa te faci sublocotenent pompier si sa ai parte de aventuri iti recomand sa te duci in New York in caz ca se mai intampla atentate teroriste; acolo o sa ai de munca. Mult noroc in viata iti urez.