| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce facultate ar trebui sa urmez sa ajung web designer? Iti trebuie note mari la bacalaureat sa intri la facultate?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti trebuie nu doar note mari la BAC, dar si nota peste 9 la examenul de admitere la facultate.

| hX613 a răspuns (pentru Violleta2022):

Bre, nu-ti mai da cu parerea in necunostinta de cauza, web designer poti sa te faci si daca ai absolvit un curs de prestigiu in ziua de azi rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns (pentru hX613):

Mai citeste intrebarea topicului, ca nu intreaba nimeni de curs, ci clar de facultate.
Poate nu vezi bine, mai citeste odata!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nici una. Nu ai nevoie de facultate pentru asta. However, daca tii musai de o facultate, nu as recomanda info ci mai degraba facultatea de arte.

| Feri5 a răspuns:

În principiu, nu cred că ai nevoie de facultate pentru asta. Sunt multe cursuri care te califică în meseria asta, de web designer.