| lizzy01 a întrebat:

Hey. Spneti-mi si mie ce facultate ar trebui sa urmez pentru a ajunge designer interior.Imi trebuie pentru un eseu la tehnologie cu subiectul „Ce vreau sa devin cand voi fi mare".

Răspuns Câştigător
| DoubleS a răspuns:

Si eu am avut pentru luni aceeasi tema, si am ales acelasi profil, de designer de interior laughing. Eu am scris ca vreau sa fac facultatea de Arhitectura de interior, si domnul a spus ca este bine. Esti clasa a-6-a ca si mine? happy Funda? pliz :X :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de Arte Vizuale la profilul Design (acolo exista mai multe specializari:design industrial, de interior, peisagistic etc.)