| Symonutzu a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre Liceul Teoretic "Eugen Pora" din Cluj-Napoca?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Secțiunea licee, www.edu.ro
Vezi cu ce medii se intră.
Pa, pa.

| Matt24 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca este un liceu asa de bun cum il lauda altii.Stiinte sociale nu-i un profil atat de bun sau care sa te solicite, incearca mai bine la stiintele naturii.

| andrei1237 a răspuns:

Buna!
Liceul Teoretic,, Eugen Pora'' din Cluj-Napoca este un liceu foarte bun.Chiar te-as sfatui sa te duci acolo.
Pa, pa!

| Symonutzu explică (pentru andrei1237):

Multumesc! Totusi inca stau la dubii!

| ReusxD a răspuns:

Este chiar foarte bun liceul, recomand sa mergi acolo.
Uite si un site pentru mai multe informatii:
www.edu.ro

| 15nina1999 a răspuns:

Am vorbit saptamana trecuta cu administratoarea si mi-a spus ca e un liceu destul de bun, eu vreau sa mă transfer la stiinte sociale, sincer nu-i un profil atât de slab