| liliana_8139 a întrebat:

As dori informatii despre liceul teoretic eugen pora stiinte sociale cluj napoca
Cei care au invatat acolo sau care invata sa ma ajute, cum sunt orele, profesorii, faci mai multa spaniola decat eng, sau invers

Clasele., va place acolo.

vA ROG SA MA AJUTATI

dau funditaaaaaaaaa...

2 răspunsuri:
| BAIATUL110 a răspuns:

Sunt la real dar pot sa te ajuta happy
Parerea mea e ca ai face bine sa mergi la stiintele naturii. Ok, pai legat de ore si profi, din ce zic colegii din clasa de bilingv e foarte ok, engleza nu faci... Dar faci bilingv spaniola, adica multa spaniola happy La stiintele naturii, daca vrei sa mergi, e super happy profii sunt misto, faci scoala cum trebuie, merita big grin!