| edyroman a întrebat:

Vreau sa merg la liceul teoretic eugen pora cluj napoca imi dati detalii ca nu gasesc pe net
ma poate ajuta cine stie va rogggggggggg!
as dori pe stiinte sociale! dau dunda, vot orixe

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Cauta cu google.ro- eugen pora cluj napoca - si gasesti o multzime de situri

| BAIATUL110 a răspuns:

Detalii despre ce?
la stiinte sociale faci bilingv spaniola happy eu insa te sfatuiesc sa mergi la stiintele naturii.
Sunt din pora happy

| Kibii a răspuns:

La spaniola - uman, stiinte sociale - ultima medie a fost de 6 iar la Mate - real, stiinte ale naturii - a fost de 7. Liceul este destul de ok, iar majoritatea profilor de treaba si intelegatori. Si eu sunt din Pora, deci stiu cum sunt profii =D Este numai o clasa de real d e a noua si una de uman, de spaniola.