| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Ce te fascineaza?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Oamenii...cat pot fi de falsi si nenorociti.

| educatie2021 a răspuns:

Prostii. Imi face placere sa privesc aceste specimene in mediul lor natural. Cat de sigure sunt de prostia lor. E de-a dreptul captivant.
Nu sunt vreun geniu. Doamne fereste. Nici nu mi-as dori, nu ar mai avea farmec viata.
Incerc de ceva vreme sa vad cat de multa prostie poate retine creierul uman, si cand cred ca am vazut capacitatea maxima admisa se gaseste una/una sa imi strice studiul. Oare voi termina vreodata?

| DNSK a răspuns:

In mod normal lucrurile simple si lucrurile la care nu se gandesc ceilalti!

| Zatharra a răspuns:

Inteligenţa!

| ReneePheonix a răspuns:

Prietenii falsi....Iti zambesc cu atata nonsalanta incat imi vine sa le dau suturi numa in guralaughing)