| αℓє a întrebat:

Ce materie te fascinează? De ce?
Fundă!

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Limba si literatura romana deoarece este limba pe care o vorbesc zi de zi si pentru ca fiecare compunere pe care o scriu este o parte din mine, figurile de stil si imaginile artistice facand ca totul sa para de basm.
~>Take careee`!

16 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Pauza

| paul21 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Geografia, mai ales Geografia Lumii. Te fascineaza prin faptul ca afli informati noi si interesante despre tariile din Europa, Asia, America etc. Indragesc si Geografia Romaniei, mai ales din cauza faptului ca imi place si sa calatoresc.

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

LB romana
Pentru ca ne pune sa facem compuneri si ma pot exprima asa cum stiu eu mai bine.
PLus ca nu trebuie' sa gandesc asa mult ca la mate rolling eyes

| condreavaly a răspuns:

Istoria deoarece sunt atatea intamplari pe care nu le prea potii uita si chiar m-au fascinat...deci dupa parerea mea istoria e cea mai frumoasa si fascinatoare materie...imi venea sa scriu limbalaughinglaughing
deci fundiiii:X:X:X:X:X

| DdDiX a răspuns:

Matematica deoarece am invatat-o intotdeauna...deci la mine nu exista tema care sa fie facuta...tie ce materie itit place?

| DdDiX a răspuns:

Matematica deoarece am invatat-o intotdeauna...deci la mine nu exista tema care sa fie facuta...tie ce materie itit place

| ѕмιℓє a răspuns:

Muzica, imi place sa cant, am talent si in plus muzica este legata strans de inima mea, de visele mele, de ceea ce imi doresc.Prin muzica imi exprim trairile, dezamagirile, tristetea, bucuria.muzica este cu mine mereu si nu ma lasa niciodata, o simt de fiecare data, o traiesc.Muzica este ceva al meu pe care l-am avut mereu si mereu il voi avea aproape de suflet. Fara muzica nu as mai fi eu, as fi o alta persoana.Cant incontinuu. Fara muzica ma ofilesc ca si planta fara apa. Funda?

| Roshketz a răspuns:

Engleza, datorita profesoarei si modului ei de abordare. Pur si simplu ador engleza. Si, bineinteles, nu doar pentru profesoara, ci si pentru ca am o pasiune pentru asta, insa profesoara este motivul principal.

| ShakeIt a răspuns:

Engleza, Germana, Biologie si ar trebui sa ma apuc cat mai curand si de chimie pentru ca asta imi trebuie mai departe tongue
Tie?
Funda?

| Rúdíy a răspuns:

DA...niciuna dar daca ar fi sa aleg ei bine as alege sportul ca am o profa! frumoasa!

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Desenul pentru ca pot sa ma exprim in felul meu...big grinmie imi place si sa desenez...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anatomia pentru ca e foarte interesanta afli multe chesti despre corpul uman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihologia. Mi s-a parut cea mai interesanta materie, desi am facut-o doar un an. Mi se pare fascinant sa intelegi oamenii din alte perspective si sa-ti dai seama de multe lucruri. Lucruri pe care si inainte le stiai, dar doar dintr-un unghi.

| georgi_6602 a răspuns:

Recreatia love struck laughing) pentru ca e frumoasarolling on the floorlaughing

| corina_2629 a răspuns:

Pe mine cred ca matematica pentru ca inainte era grea dar m-am dat seama ca este usoara!(fundita?)

| justme_6712 a răspuns:

Mai nou imi place chimia. Profa ne explica foarte fain si chiar imi place sa fac probleme si sa modelez catene de atomi de carbon. Am inceput sa-mi faca tema ora de ora, pana acum o copiam mereu inainte de ora, pentru ca imi place ce invat si cand reusesc sa fac probleme alea bine chiar ma simt excelent. So now me likes chimie.