| robert197 a întrebat:

Salut, cer câteva păreri, propuneri, sfaturi si idei pentru joburi de unde iti poti face o carieră. Multumesc frumos!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Recomand - jandarm - mecanic de locomotiva. Sau interlop daca nu iti place sa lucrezi ca sclavul la patron, meseriile alea zise inainte sant destul de libere de stres pentru ca nu ai nimeni pe cap

| robert197 explică (pentru mgtow):

Intr-o oarecare masura, m ar interesa meseria de jandarm, pot cauta pe google, insa te voi intreba direct, cand se sustin urmatoarele selectii?

| mgtow a răspuns (pentru robert197):

Nu stiu, poti sa dai un telefon la academia de politie pentru info

| sierra1 a răspuns:

Pentru a face carieră ca motostivuitorist, trebuie. să ai simțul echilibrului nealterat și să nu bei la serviciu.

... sper că te-a ajutat (in viitoarea carieră)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iti place sa faci?
Ce talent ai?
Ce liceu ai terminat?
Ai facultate?

| TheStrategist a răspuns:

Care sunt lucrurile care te pasionează?