| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!

Are cineva de pe aici niste idei despre acele asa zise " joburi de vara"?

Adica niste propuneri avantajoase?winking

Merci mult de ajutor!

2 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Uite eu fac sondaje de opinie. e mult de alergat dar cu cat fac mai multe cu atat imi ies bani mai multi.depinde foarte mult si de ceea ce. ti doresti tu.au mai poti sa mergi prin mall. urile de la u din oras sau din aproiere si sa te angajez ca promoter(adica imparti pliante si este destul de avantajos si nu este nici greu. te mai poti angaja la fel de bine la un bar, restaurant unde pe timpul verii chiar se cauta ospatari si aici e chiar foarte bine(din punct de vedere al castigului), sau la mare de ce nu? si acolo sunt foarte multe oferte
poti intra si pe www.bestjobs.ro
bafta

| zohan a răspuns:

Cu criza asta nu stiu ce ai putea lucra, dar cauta si vei gasi, depinde cat esti de mofturos si fragil, dar de lucru este doar trebuie sa il cauti