| stef112 a întrebat:

Cine a trecut aseara la romanii au talent? p.s(daca puteti sa imi spuneti si ce au facut...va rog.)Funda garantat!

Răspuns Câştigător
| AcelasiOm12 a răspuns:

Gabriela Artene (1 canta opera ), Vlad Grigorescu (2 magicianul ) si Ghenadie (3 canta la acordeon ).

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
S-a calificat Gabriela Artene.
Și vezi că nu ai postat întrebarea acolo unde trebuie.
Pa, pa.

| alexs99 a răspuns:

In finala Romanii au Talent s-au calificat aseara Gabriela Artene(cantareata de opera), Vlad Grigorescu(magician) si Ghenadie Rotari(acordeonist).

| ๖ClaSSic a răspuns:

1.Gabriela Artene (opera)
2. Vlad Grigorescu (magician)
3.Ghenadie Rotari (canta la acordeon)

| Georgiana2505 a răspuns:

Gabriela Artene, doamna care a cantat
Vlad Grigorescu
Ghenadie Rotari

| VampireCrisz a răspuns:

Gabriela Artene
Vlad Grigorescu
Ghenadie Rotari
happy

| iuliutzabulinutza a răspuns:

Nu le mai tin minte numele da aia care canta opera, magicianu si acordeonistu