| MaxKiller911 a întrebat:

Cine imi poate da un link cu anunturi de locuri de munca pentru electricieni in strainatate? Imi pare rau daca am pus intrebarea la o categorie gresita! Vreau ca salariul sa fie minim de 2500 EURO. DAU FUNDA SI VA MULTUMESC PENTRU RASPUNSURI! happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu crezi ca ai pretentii cam mari?
ma scuzi nu crezi ca ai pretentii ireale?

| MaxKiller911 explică (pentru suntserios):

Crezi ca ma ajuti cu cv daca mi-ai dat comentariul asta?

| Lexi888 a răspuns:

Cică minim 2500 euro electrician in străinătate.visezi...

| lizucalisuca a răspuns:

Daca vrei salariu de minim 2500E ar fi bine sa dai fuga sa faci un master tot in strainatate si sa inveti limba tarii in care vrei sa lucrezi. Altfel nu te angajeaza nimeni, cu atat mai mult pe mii de euro!