| mircea_5116 a întrebat:

Salut comunitati!

in ce ai putea sa investesiti 170.000 euro

12 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

OhoolaughingDa`mi mie sa vezi ce investesc eulaughingca am mare nevoie de bani

| elasexygagica a răspuns:

In poftele mele

| Narcis2007 a răspuns:

Ideea lui DjTeolik e foarte buna afara, nu in romania...si eu i-as investi in tehnologie(fabrica de ceva acolo...)

| AFR81 a răspuns:

Poti sa ii investesti in minehappy

| Sentinel a răspuns:

Fara doar si poate in agricultura/pomicultura. Se zvoneste ca se apropie criza alimentara. Deci, o livada, teren pentru zarzavaturi si legume. Ai incredere in asta, cine se pregateste de acum pe viitor va fi asigurat.

| saidkique a răspuns:

100.000 mi-i dai mie si cu 70.000 vezi tu ce faci hehe

| DarkStarGW a răspuns:

Mmmm pai as investi in animale nu stiu o gradina zoo cu toate conditiile conform UE sau o firma pentru echitatie sau adaposturi pentru animale

| eu1893 a răspuns:

Eu as face o crama happy

| DjTeolik a răspuns:

In niciun caz gradina ZOO! Cel mai bine intr'un parc eolian sau solarhappy Cu imobiliare nu este foarte bine.

| Kyky31 a răspuns:

Sincer...in mine si viitoarea mea generatie happy

| alien_2110 a răspuns:

Salut, ai putea sa investesti in multe domenii eu unul as investii in calculatoare (sa proiectezi ceva revolutionar, daca nimeresti dai lovitura!)/transport (gen atlasib), Bafta!

| pateuBos a răspuns:

Intr-un camp, cu ceva ilegal thinking