| VladMarian77 a întrebat:

Salut, cum as putea deveni cunoscut daca ma apuc de cantat?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Doar să cânți bine, atât!

| gabicoo a răspuns:

Te urci pe o macara și ameninti ca te arunci daca nu te asculta si nu te aplauda lumea.
Va veni politia, pompierii, televiziunea, etc.
Și uite asa devii celebru.
laughing

| Crackman a răspuns:

Mergi la romanii au talent sau x factor.
Te culci cu velea sa canti la hahaha production si asa mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vreun canal de Youtube? te ajut eu cu promovarea, gratis happy

| Roelly202 a răspuns:

Fa-ti o trupa, un album si investe-ste in instrumente si in aparatura.

Bafta?

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a răspuns:

Și mie îmi place sa cant. Cant sigur prin casa, dar nu cred ca mi-ar plăcea sa fiu în centrul atenției.

| AlexStefy a răspuns:

Încearcă sa postezi pe YouTube sau dacă ești talentat mergi la un concurs mare, totul tine de tine!
Mai ales: NU TE LASA!