| thegame12 a întrebat:

Salut,daca raman corigent pe toamna la o materie ma mai pot transfera la alt liceu in vara asta?(sunt clasa 11)

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu, nu poţi.
Trebuie să dai mai întâi testul să te treacă iar când începe şcoala poţi încerca să te trasferi.
Succes!

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

In ani terminali nu se aproba transfer cu sau fara corijenta.

| thegame12 explică (pentru Mihaela1964):

Cum adica ani terminali?

| Mihaela1964 a răspuns (pentru thegame12):

Clasa a XII-a pentru curs de zi si a XIII-a pentru seral.

| fuzzer a răspuns:

Te posti transfera, dar cu conditia sa treci de corigenta, adica mergi iti dai corigenta si ai trecut.Mult succes!

| blaablaablaaa a răspuns:

Salut nu, daca ramai pe toamna nu te mai poti transfera nici macar la alta clasa, dapai la alt liceu...

| Gabi_mo_1992 a răspuns:

Da,poti