| BigLike a întrebat:

Salut daca sunt utilizatori care sunt stabiliti in marea britanie ati putea sa ma ajutati cu niste sfaturi va rog frumos? Nu de mult am ajuns si eu aici mai exact in manchester / prestwich sunt major si incerc sa imi caut un job. cei care au experienta imi puteti da date de contact de la agentii sau linkuri cu job-uri in apropiere? va multumesc foarte frumos anticipat, ofer funda!

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Putin probabil sa gasesti aici, insa pe Facebook exista grupuri si grupulete pentru absolut orice. Sunt convins ca daca o sa cauti "Joburi pentru romani in Anglia" sau chiar sa specifici zona "Joburi pentru romani in Manchester" o sa gasesti cel putin 5 grupuri pe Facebook. Sau daca nu gasesti asa "Romanii in Anglia/UK/Manchester" sigur sunt cateva sute de grupuri.