| CristalMine a întrebat:

Buna TPU happy! Ati putea sa ma ajutati cu niste informatii despre Marea Britanie ( mai ales cei care locuiti deja acolo )? As dori sa locuiesc acolo peste cativa ani si incep deja sa caut lucruri despre aceasta tara si modul lor de a trai. Insa nimic nu se compara cu cei care au fost si stiu deja care este treaba. Va rog mult sa-mi spuneti tot ce stiti si ce credeti despre aceasta tara happy Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Paval_Alexandru_2000 a răspuns:

Salut,iata aici o pagina unde poti gasi informatii:http://forum.getfit.ro/showthread.php? 12622-Alimentatie-si-stil-de-viata-in-Anglia-(Londra) sper ca te-am ajutat, Bafta!