| danidni a întrebat:

Daca termin la scoala militară de subofiteri din Dragasani pot sa fiu recrutat peste câțiva ani la SIAS sau SAS? Sau daca nu pot de aici din jandarmi subofiteri de unde pot sa fiu recrutat! Dau fundița

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai putea dar să fii realmente bun-bun la ceva specific lor

| danidni explică (pentru sierra1):

Eu fac box de performanță. Ma ajută? Daca îmi răspunzi îți dau fundița

| sierra1 a răspuns (pentru danidni):

Nu-mi da fundiță, nu merit dar nici boxul nu cred că te ajută! Poate altceva

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La noi se numește școala Forțelor pentru Operații Speciale.
Uite aici, recrutează.
Doar să treci baremurile, medical, sportiv, psihologic, că îți dau ei fundița.
https://www.defenseromania.ro/......02998.html

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, poti.