| RazboiniCool123 a întrebat:

Salut! Dacă vrei sa ocupi un post de asistent medical generalist la un spital de stat este adevărat ca trebuie sa dai bani?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adeavarat, dar trebuie sa inveti pe rupte si sa participi la concursurile de ocupare a postului.

| mi25 a răspuns:

Sunt spitale care duc lipsa de asistenti. Pentru un post "mai bun" este concurenta. E posibil si sa fie necesar de spaga. Dar acum se cam feresc, deoarece sunt urmarite aceste concursuri.

| Utilizatornew25 a răspuns:

Bună, nu este nevoielaughing dacă te interesezi si te dedici pentru a ajunge pe post, ești asigurat!