| ddimitrie a întrebat:

De curand am fost admis la facultatea de automatica si calculatoare, domeniul "Ingineria Sistemelor", Iasi. Ma gandesc sa ma duc acolo, sunt sigur ca voi face fata. doar am o nelamurire nu am gasit pe nimeni sa-mi raspunda care au terminat domeniul asta, unde v-ati angajat, greu vreau niste pareri. Bineinteles, trebuie sa faci ceea ce iti place dar vreau sa stiu daca pot lucra dupa chiar si in strainatate. Mentionez cunostinte +++ de engleza, deci este posibil dupa ce termin sa plec in afara dar este posibil sa raman si in Romania daca job ul este ok, etc.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Dimitrie, ai fost admis si acum te gandesti sa te duci acolo? Cred ca daca te gandesti mai bine vei gasi altceva care-ti place mai mult.