| David3234 a întrebat:

Salut,de curand am primit o oferta,mai exact,sa plec pe vas de croaziera, calatorind doar pe fluviul Dunarea! Presupun ca este ok din punct de vedere al banilor! Voi ce parere aveti? Sa accept sau sa imi caut alt job? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

Despre ce suma este vorba? Din cate stiu se plateste extrem de bine.

| David3234 explică (pentru ElSueno):

Mi s-a spus ca o sa iau intre 500-1000 euro in perioada de practica, deci salariul ar trebuie sa fie peste 1000 lejer...Chestia e ca nu stiu ce voi face acolo...