| lucian69 a întrebat:

Doar in Bucuresti se poate face recrutari pentru Apararii nationale (armata)?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Sunt o multime de centre militare si birouri de recrutare-informare---- vezi lista si datele de contact:http://www.mapn.ro/recrutare/bir.php

| lucian69 explică (pentru alessia5158):

Multumesc.

| alessia5158 a răspuns (pentru lucian69):

Cu placere!

| lucian69 explică (pentru alessia5158):

Ca sa intri in armata ce mi-ar trebuie? Adica imi trebuie o medie mare la scoala?

| alessia5158 a răspuns (pentru lucian69):

Iti sugerez sa mergi personal la un asemenea centru de informare-recrutare. Angajatii de acolo iti vor raspunde la orice intrebare si, mai mult, te vor sfatui. Nu are importanta daca esti sau nu decis sa urmezi o cariera militara--- la acest centru te duci pentru a te informa!

| lucian69 explică (pentru alessia5158):

Ok. Multumesc.