| Cristiggg4 a întrebat:

Doresc sa devin agent de jucatori, intrebarea mea este, ce studii trebuie sa am?
Daca as face un liceu cu profil stiinte sociale, apoi facultatea de drept sau masterat de management sportiv ar fi bine? Si imi puteti spune un masterat de management sportiv in Romania?
Multumesc, o zi buna va doresc.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea știu să existe așa ceva.
Trebuie să te învârți prin vestiare pe la meciuri, Gigi Becali și alți comisari.
Se învârt sume mari în zonă, cu valiză sub 100 000, încearcă la campionate de cartier.