| Sktrkdk a întrebat:

Salut. Este cineva pe aici care mi-ar putea oferi informatii legate de sectia cu lb japoneza+coreeana de la unibuc flls? As dori sa ma transfer anul acesta fiindca facultatea la care sunt momentan imi displace total, dar as vrea sa stiu daca se iau de la 0 cele 2 limbi mentionate(mai mult japoneza unde nu stiu nici alfabetul, stau mai bine cu lb coreeana desi sunt tot la un nivel de incepator).
Pe langa asta as vrea sa stiu si cam care e nivelul de dificultate overall, cat de grele sunt examenele, daca este un program lejer sau nu(mai putin important dar nu strica si aspectul asta), ca sa am toate informatiile care ma intereseaza si sa nu ma trezesc in situatia actuala xD

1 răspuns:
| IreneeDiana a răspuns:

Cred ca e foarte greu sa iei totul de la 0 având in vedere ca tu ești in stadiul facultate.