| Emy_Emanuel_1991 a întrebat:

Eu am 14 ani si la anul o sa intru la liceu.Nu stiu inca la ce liceu dar vroiam ca in clasa a 9a sa intru la o echipa de fotbal profesionista pentru ca joc destul de bine si mi se spune mereu.Credeti ca e prea tarziu? As vrea sa imi propuneti si un program mai intens de antrenament pentru a putea face asta sau cine stie cam cum se antreneaza o echipa mai mare de fotbal...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti prea mic pentru o echipa profesionista. Du-te la un liceu cu program sportiv sau la o scoala de fotbal, cum este Academia de fotbal a lui Gheorghe Hagi sau a lui Gheorghe Popescu, dar sunt si altele.

1 răspuns:
| LolaLollita a răspuns:

Poti sa mergi la un liceu cu program sportivhappy