| Dayana06011999 a întrebat:

am sa va pun si eu o intrebare.am un iubit care e pe clasa a VIII-a. o sa mai stea doar anul asta, iar apoi o sa se duca la liceu.nu stiu ce sa fac. el imi spune ca ar vrea sa mai continuam relatia, dar eu nu stiu ce sa fac pentru ca apoi, la liceu, o sa gaseasca alte fete, o sa ne vedem mai rar si noi suntem obisnuiti sa ne intalnim aproape in fiecare zi, aproape, nu mereu.va rog frumos sa ma ajutati. FUNDITA*

6 răspunsuri:
| unnimeni a răspuns:

Pai daca tineti unul la altul si relatia merge bine nu vad ce ce sa iti faci probleme.
Chiar daca el merge la liceu, nu merge in celalalt capat al orasului (sper) si de intalnit tot va intalniti. Dragostea nu o gasesti la fiecare colt de clasa.
Pana la urma cati dintre noi avem prietene din aceiasi scoala? (eu nubig grin)
Daca e o relatie frumoasa o sa treceti peste "piedica" asta.
Succes!

| anca174 a răspuns:

O sa meraga relatia stai linistitahappy si eu cand am fost a 8a am avut prieten la liceu si a mershappy in zilel in care nu va pute vedea o sa vb la telefon, pe mess... nu cred ca e neaparata nevoie sa v vedeti zilni ca sa mearga o relatie. Daca te vezi zilnic cu cineva te plictisesti, sau devine monoton, dar daca te vezi o data la 2-3 zil ti se face dor de peroana respectiva si eti mai nerabdator sa o vezihappy
Asta e parerea mea. Nu trebuie sa iti faci probleme mai ales daca el vrea sa continuati relatia.

| kenzo_3134 a răspuns:

Darius.am citit cateva raspunsuri de-ale tale si am urmatoarea intrebare:
tu chiar esti incompetent?

Răspuns utilizator avertizat
| Ronalddo a răspuns:

Ba daca o sa mearga relati o sa fie bine

| danylove37 a răspuns:

Fata...eu tiam mai spus.te iubeste.o sa mearga relatia si la liceu...