| ALLAboutMoney a întrebat:

Idei de afaceri, ce va venit voua prin cap nu conteaza cat de mare trebuie sa fie investitia initiala.

Răspuns Câştigător
| manuel72 a răspuns:

Cum veste ca chinezii vor sa importe carne de vita din Romania e de actualitate publica, fa-ti o ferma si cauta contracte.La cati chinezi sunt ar fi o afacere de viitor.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pescarie-pastravarie.

| Unstopable a răspuns:

Bordel... daca iei 2-3 matahale... nici nu mai trebuie sa platesti "angajatele" laughing profit 100%

| lonewulf a răspuns:

Am facut vreo 3 afaceri in Romania, si toate s-au impotmolit la un moment dat. Nu merita sa mai faci afaceri in Romania.

Da, ar fi totusi una.Ca tot nu mai e incriminata prostitutia: Bordel sau patron videochat. Cred ca sunt sigurele lucruri care mai merg in tara asta, fara sa ai pile ori sa dai spaga in stanga si dreapta.

| mikici a răspuns:

O idee ar fi sa deschizi un bar sau un club si sa pui aparate cu jocuri de noroc

| ovpas a răspuns:

Prestari servicii, eu is in domeniul electric si merge bine. Sarma ramane la putere.