| totElodia a întrebat:

Profituri anuale de peste 300.000 euro anual. Idei de afaceri? (nu conteaza investitia)

6 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Bordel.

| mixxjim a răspuns:

Tu stii ce inseamna profit anual de 300.000 euro? Sigur nu pe TPU gasesti raspuns la intrebarea ta, ai postat-o de atatea ori si ai vazut cate raspunsuri ai primit de fiecare data. Poate Tiriac sa stie ce ai putea face cu banii pe care spui tu ca-i ai de investit sa obtii un profit la nivelul asta, dar ma cam indoiesc...

| AgathaRo a răspuns:

Dintr-un milion de euro daca joci la bursa poti scoate aceea investitie.

Răspuns utilizator avertizat
| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Servicii - pentru ca ai costuri foarte scazute. Dintre servicii, cele care iti pot aduce sume mari in timp relativ scurt sunt cele online, cu raspandire virala. Lanseaza un site pe un domeniu la care nu s-a mai gandit nimeni sau reinventeaza un domeniu care nu a mai evoluat de mult, atrage simpatia publiculului si audienta, apoi vor veni si banii. Nu trebuie sa fii Tiriac. Intrebati-i pe Liviu Dumitrascu de la Ejobs sau pe Calin Fusu de la Bestjobs. Eu am deja 2 astfel de proiecte lansate, cu perspective mari in viitor dar ma misc greoi in lipsa fondurilor. Spui ca nu conteaza investitia...hai sa stam de vorba!

| Mihaila_Ionut_1992 a răspuns:

Am eu o idee, insa necesita timp si investitii serioase, insa atingi acest profit.Va trebui sa investesti cam 300.000 euro din prima ceea ce ma indoiesc ca o sa faci, totusi daca ai interes te astept cu un mesaj sa vorbim mai multewinking